Nasz Zespół

Paulina Bujwid

Paulina Bujwid

Certyfikowany trener biznesu, menadżer, absolwentka socjologii Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując dla polskich i międzynarodowych firm lotniczych, początkowo jako stewardessa, a później na stanowiskach kierowniczych. Specjalizuje się w tematach związanych z etykietą, protokołem dyplomatycznym, dress code oraz wpływem różnic kulturowych na komunikację w biznesie. Swoją wiedzę w zakresie etykiety i protokołu dyplomatycznego pogłębiała w Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz w Państwowym Instytucie Spraw Międzynarodowych w Warszawie. Prowadzi szkolenia ze standardów obsługi klienta z uwzględnieniem klienta VIP. Ukończyła podyplomowe studia z rekrutacji i selekcji w Akademii Leona Koźmińskiego. Zajmuje się przygotowaniem do rekrutacji w języku polskim i angielskim. Przygotowuje także do wystąpień publicznych i pomaga w budowaniu marki osobistej.

Justyna Jaskowiec

Justyna Jaśkowiec

Doświadczony Team Leader pracujący z zespołami zajmującymi się obsługą rynków niemieckojęzycznych, absolwentka szkoły trenerskiej Wszechnica UJ, germanistka. W pracy trenera najbliższe są jej aspekty związane z pracą w międzykulturowym środowisku, efektywną komunikacją oraz zarządzaniem zespołem. Jest trenerem – praktykiem, który podczas swoich szkoleń wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy z klientami zagranicznymi.

Natalia Szubert

Natalia Szubert

Rekruter IT z ponad dwuletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w rekrutacji na stanowiska IT takie jak DevOps Inżynier, Programista Back-end, Programista Front-end, Project Manager, Administrator Systemowy i inne. Jest entuzjastyczną i pełną energii osobą, która nie boi się wyzwań.
Jej zainteresowaniami są zarządzanie zasobami ludzkimi i Employer Branding.

Katarzyna Zawodny - Grociak

Katarzyna Zawodny – Grociak

Psycholog z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego posiadający 15-letnie doświadczenie jako doradca i coach kariery, trener w biznesie i przy projektach trzeciego sektora (NGO), rekruter na otwartym rynku pracy.

Absolwentka „The Art and science of coaching” Erickson College i certyfikowany Erickson Professional Coach

 Od 2014 roku z sukcesem pomagająca klientom osiągać indywidualne cele zawodowe jako coach kariery i doradca zawodowy.